Monday, 16 January 2012

Celebrity style - Emma Stone

Kui keegi temast varem ei teadnud, siis arvatavasti mäletab ta Emmat tema viimasest filmist Easy A. Ta on kaasa teinud veel  paljudes komöödiates näiteks Ghosts of Girlfriends Past, Crazy, stupid love  ja The House Bunny. Tema karjäär algas 2004. aastal, kui ta sai Laurie Partidge rolli reality shows In Search of the New Partidge Family. Hiljem mängis ta kaasa erinevates sarjades ja oma filmidebüüdi tegi ta komöödias Superbad aastal 2007. Pärast seda on Emma karjäär ainult ülesmäge läinud ja ta näppab teiste staaride eest ära nii mõnedki auhinnad.
Muidu ei ole mulle kõik tema komplektid meeldinud, varem astus ta ikka vahest ämbrisse, aga eelmisel ja ka sellel aastal on ta taset tõstnud ja erinevatele auhinnagaladele on ta tulnud lihtsates aga meeldejäävates kleitides. Näiteks võttis ta vastu Parima Komöödia Auhinna( Best Comedy Award) kandes Balenciaga glamuurset kleiti. 
Vähem pidulikel üritustel kannab ta enamasti armsaid minikleite.  Lihtne aga seksikas tundub olevat tema moto, ta riietub reeglite järgi, keskendudes ühele elemendile ja ei lase kleidil ennas varjutada.
Huvitavaid fakte : 
  • Paljud ei tea, et kuigi Emmat tuntakse punapeana, on ta tegelikkuses blond ja punaseks värvis ta oma juuksed alles filmi Superbad jaoks.
  • Teismelisena kandis ta musta ja valget, aga alati lisas mingit muud värvi juurde.
  • Tema lemmik moebränd on Stella McCartney või Miu Miu.  Viimase juures meeldib talle, et kõik näeb välja väga “tembutav”.
  • Ta mängib tulevas filmis  “The Amazing Spider-Man”
  • Tema parim sõbranna on Taylor Swift
1) National Board of Review Awards Gala(2011) - Michael Korsi mantel
2)
 Dolce & Gabbana kleit
3)
Conde Nast Traveler Annual Hot List party - Preen'i kleit 
4)American Film Festival - Dolce & Gabbana kleit, Brian Atwoodi kingad
1)NYC " The House Bunny" esilinastus
2)LA  "The House Bunny" esilinastus
3) MTV Movie Awards -  Bottega Veneta kleit
4)Easy A esilinastus( 2010 ) - Pucci kleit Stella McCartney kingad 


1)Friends with Benefits esilinastus(2011) - Giambattista komplekt, Christian Louboutin kingad, Salvatore Ferragamo kott
2)Burberry Prorsum Resort 2011 kleit
3)Gucci jakk, Tiffany & Co ehted
4)VMA - Pucci minikleit
Emma vabal ajal


Translation:If there’s someone that didn’t know about her before then she probably remembers her from the film Easy A where she played the main part. She has also played in many comedies such as "Ghosts of Girlfriends Past", "Crazy, Stupid Love"  and "The House Bunny". Her career started in 2004 when she won the role of Laurie Partidge in a reality show named "In Search of a New Partidge Family". Later she Played in different series and made her film debute in the comedy "Superbad" in 2007. After that her career has only gone uphill.
She is known for being a redhead, but many don’t know that she’s a natural blonde and only dyed her hair red for the part in the movie Superbad.

As a teen she would always wear black and white and add a pop of colour to the outfit. Nowadays Stone has a style that is understated, youthful, and fun. Her favourite brand is Stella McCartney or Miu Miu, the last one she likes for its whimsicality.
Even though in the early years she would often stay on the background, last year she really raised her game arriving in simble yet fun dresses that are eye catching but don’t overwhelm her. When receiving the Best Comedy Award in 2010 she wore a halter dress by Balenciaga
At less formal events she wears adorable mini dresses and simple but sexy seems to be here moto when it comes to fashion. She plays by the rules, always focusing on one feature an not letting clothes shadow her.

Follow my blog with Bloglovin

No comments:

Post a Comment