Wednesday, 18 January 2012

Millised riideesemed võtta endaga kaasa uude aastasse?

Ma ei usu et tavalise inimese, isegi suure moehuvilise, kombeks on uue hooaja alates oma garderoob välja vahetada. Sellegipoolest toon välja 5 asja, mis on moes ka see aasta ning väärt kapis hoidmist.
Laiad püksid
Dior S2012
Oma outfiti saad rõõmsamaks teha, kui kombineerid tumedamad püksid heledamate värvidega pluusi näol. Veel vaheta saapad kontsade vastu ja oled valmis kevadele vastu astuma.
Blazer või smokingu jakk
Tänu Yves Saint Laurent’le on see nüüd naiste klassika ja kindlasti vajalik igas kapis.
  • Võta šnitti 1970. aastatest - laiad reväärid.
  • Ära jää vaid traditsioonilise musta juurde, kuigi skinnyd ja must jakk on tänapäevane, on ka muid viise, kuidas seda trendi ära kasutada.
  • Leidub ka kaunistatud, sädelevaid naiste jakke, mis on täielik 70’te glam rock, või ülimalt luksuslik velvetjakk Tom Fordi moodi.
Tom fordi blazer
Nahast aksessuaarid

Peale kottide  käivad selle alla ka nn harnessid. Kevade jaoks kombineeri nahast aksessuaarid lendleva kanga ja heledate värvidega.
Kõrge lõhik

Näiteks kõrge lõhikuga seelik ja puuvillane top – argine kevad või suve outfit.
Peter pani krae

Seda trendi olen ma isegi viimasel ajal kõige rohkem Eestis näinud. Kleitide ja pluuside küljes on see nii armas kui ka stiilne.
Translation:
 Which pieces to keep for the New Year?

Even the big fashionistas don’t change out their warderobe every season. That would be pointless, wouldn't it? Here are 5 pieces from last year's trends that will also be hot this year.
Wide leg pants
 Lighten up dark coloured pants for the warmer months by pairing them with light colours up top – and swap the boots for wedges or high heeled sandals
The Leather
For spring layer your leather accessories over floating fabrics, light colours and relaxed tailoring.
High slit dress
Pair a slit skirt with a cotton tank for an effortless summer take.
 Peter pan collar
A very cute and yet stilish element to take with you to spring.

The tuxedo jacket
Thanks to Yves Saint Laurent, this ensemble has now become a womenswear classic and a wardrobe staple.
  •  Take cues from the 1970s - wide, peaked lapels.
  • Don’t just stick to traditional black; while skinny jeans and a black dinner jacket combo can be updated for today, there are also other more interesting ways to stand out in the trend.
  • For a different take there’s also the option of embellished, sparkling women’s tuxedo jackets  that scream 70s glam rock; or the ultra-luxurious all-over velvet tuxedo a la Tom Ford.
No comments:

Post a Comment