Sunday, 7 July 2013

Pool tundi vaba aega= new post

Käisin küll nädal aega tagasi peipsis, aga kunagi pole liiga hilja kirjutada..
Mega. Super. Mõnus. Puhkus.
Jõudsime reede õhtul hilja kohale, ma kiiresti tegin ühe jooksutiiru, aimates, et see jääb minu viimaseks sellel tripil. Jäigi, sest ülejäänud päevadel topiti mulle lõpmatuses toitu sisse. Söömise vahepeal jõudsime siiski käia mõned korrad ujumas. Ühe korra lausa suuuure padukaga ja see oli nii võimas ja mõnus :)
Vahepeal käisime ka metsmaasikal ning korjasime ka mõned kukeseened. More food.
Nii oleskledes need 2 ja pool päeva möödusidki :)
Oleks mul vaid auto load, saaks ma seal tihemini käia ja loodetavasti ka mingisugust suurpuhastust teha. Seal on nii palju mõttetut koli ja ma lihtsalt tahaks seal kõik ümber teha.


Peale Peipsisõitu ma jälle oma kolm päevca orjasin tööl. Varsti peaks tulema palgapäev, looking forward to that..

Otsustasin 2 nädalat toituda gluten free. Sest räägitakse, et nii saab energiat juurde ja aitab nii mõnegi asja vastu. Pole midagi kaotada! Peale selle, et ma ei saa süüa saia, pastat ja kogu seda jama, mida kõik kogu minu gluten free toitumise ajal söövad. Milline ajastus!
Aga I must say, mul on energiat ja palju. Tööl tunnen imelikult end juba, teised loivavad ja siis mina käin ringi suunurgad kõrvuni.
Ja ma võiksin võtta seda toitumist veel rangemalt. Praegu ma ikka luban endale nt jäätist, kus peal on kirjas, et võib sisaldada gluteeni. Kui on isu, siis on isu :D

Paar korda käisime võrku mängimas Kelvingis. See koht on lihtsalt nii ilus :) Järgmine fotoshoodi idee!

Hetkel ma siis teen kodus aega parajaks, sest ma ärkasin täna 8:15 arvates, et mu äratus on juba helisenud ja tormasin voodist välja. Alles poole tunni pärast, kui ma juba pooleldi riides olin, sain aru, et täna pühapäev ja ma pean tööl olema tund hiljem. Ajeee!
Keetsin endale kinoad :)
Sõin kinoad maasikate, banaani ja jogurtiga.
Mul on ikka aega üle -.-

Ja siis ma hakkasin üleeile öösel lugema fifty shades of grey'd. Muidugi ingliskeelne variant, sest eesti tõlge ei sa no way parem olla. Nüüd ma käin oma tabletiga ringi ja loen iga nurga peal, sest alati jääb hea koha peal pooleli.


No comments:

Post a Comment