Thursday, 10 May 2012

Suvi tuleb :)

Tänane ilm oli lihtsalt super. Mitte küll parim ilm proovieksami kirjutamiseks, aga siiski super! Pealegi oli proovikas päris kerge, isegi Kalevipoja autori mõtlesin mõne ajaga välja. Kirjandi teema oli küll väga nõme, aga kirjutatud ta sai. Kahjuks olid pärast seda ka tunnid. Aga nagu ikka, saime me keemia tunnist päris vara minema, neljapäevane traditsioon juba. 
Kõndisin siis kaheksa pealt koju. Kuulasin muusikat ja vaatasin ringi. Täiesti nagu suvi, juba mingid roosad õied väljas, ülased ja võililled ammu õitsevad, muru on roheline, päike on väljas ja isegi liblikad lendavad nina eest mööda. Nüüd istun terrassil, söön jäätist, lahendan keemia ülesandeid, praktiseerin oma kassi peal makrofotograafiat ja mõnulen päikese käes. Pole ammu saanud paljujalu murul käia, bikiinides veel enam.
Oehh, ilm võikski nii jääda, aga homseks lubatakse vihma ja ülehomseks ainult 7 kraadi. Kurb, aga eks ma siis naudin tänast siis täiega.  
Nu igatahes, mõtlesin, et photoshopin veidi neid pilte mis just tegin. CREEPY. Kui üle töödelda, võib eriti õudsaks kätte minna...
Mängisime temaga peitust, kui mina pildistasin laua ülevalt, läks tema alla, ja vastupidi.
Ja siis tuli mu kass, kellel on ilgem tähelepanuvajadus...

No comments:

Post a Comment